• (066)740-35-03
  • RU
  • UA
  • EN

Фізична охорона об'єктів у Харкові

Послуги фізичної охорони об'єктів будь-якої форми власності з договором про матеріальну відповідальність

Розвивайте Ваш бізнес з гарантією безпеки

Ми гарантуємо конкурентну вартість охоронних послуг від Харківського центру охоронних послуг

Про нашу фірму

ХАРКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИХ ПОСЛУГ – стабільний, перевірений партнер, якому можна довірити захист інтересів вашого бізнесу та майна. Починаючи з 2002 року Харківський центр охоронних послуг бездоганно працює на ринку надання послуг охорони та забезпечення безпеки у місті Харків. Щорічне поповнення нових клієнтів та лідируючі позиції на ринку у сфері надання послуг фізичної охорони найбільш яскраво демонструє результат нашої зразкової роботи.
ЗАПОРУКА ВИСОКОЇ ЯКОСТІ ТА ДОСТУПНОЇ ЦІНИ охоронних послуг це постійне впровадження інформаційних технологій в організацію охорони об'єктів фізичною охороною.
Для забезпечення ефективного контролю якості роботи наших охоронців кожен з них оснащений приладом, який в режимі онлайн контролює дотримання охоронцем маршруту та графіка патрулювання території об'єкта. Про всі порушення охоронця прилад надсилає повідомлення нашій черговій частині.
Використання системи контролю роботи охорони PROVODNIK дає можливість запрограмувати маршрут пересування охоронця територією, періодичність патрулювання та швидкість руху охоронця за маршрутом. Оператор постійно контролює роботу охоронців одночасно на всіх об'єктах. Оператор негайно реагує на сигнали про порушення, які надсилаються приладами.
ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ в режимі онлайн доступний архів патрулювання об'єкта. Зручний інтерфейс архіву дає можливість створення вибірок подій патрулювання за періодами, назвами подій та об'єктами. Архів системи контролю фіксує події як реального часу. Доступ до архіву можливий зі смартфона або персонального комп'ютера.
З ВРАХУВАННЯМ ПОБАЖАННЯ КЛІЄНТА визначаються маршрут патрулювання, час початку обходів та закінчення, періодичність патрулювання, частота проходження точок на маршруті, швидкість руху охоронця. Система контролю роботи охорони PROVODNIK має функцію віддаленої корекції параметрів патрулювання, що зручно використовувати прилади контролю на віддалених об'єктах.

При помощи современной технологии  PROVODNIK   ЗАКАЗЧИКУ  предоставляется возможность  контроля  работы охраны  в режиме  ONLINE

Чому обирають нас?

Законність нашої діяльності

Підприємство працює в суворій відповідності до вимог ліцензійних умов та законодавства України.

Професіоналізм співробітників

Детальне знання своєї справи, суміжних професій, постійне вдосконалення професійних навичок.

Довіра та Конфіденційність

Довіра і повага у взаємовідносинах з клієнтом. Діяльність виключно в інтересах замовника, відстоювання його позицій.

Матеріальна відповідальність

В рамках договору «Про надання охоронних послуг» передбачена матеріальна відповідальність нашого підприємства перед клієнтами.

Що ми пропонуємо

Охоронне агентство «Харківський центр охоронних послуг» базує організацію своїх послуг для замовників на індивідуальному підході до заощадження майна і захисту життя кожного клієнта. Сучасні послуги охорони - це певний комплекс заходів, спрямованих на формування захисту від зовнішнього втручання і безпечного середовища для клієнта, що включає в себе сукупність матеріально-технічних, організаційних і режимних заходів, спрямованих на забезпечення безпеки життя і здоров'я фізичних осіб, матеріальних цінностей, а також інформаційної діяльності, організації (підприємства), що охороняється. Особливу увагу в нашому охоронному агентстві приділяється профільної підготовці співробітників, які здійснюють охорону об'єктів відповідної категорії. На пости охорони призначаються тільки спеціально підготовлені співробітники «Харківського центру охоронних послуг», які мають практичні навички охорони на аналогічних об'єктах не менше одного року. Для підтримання кваліфікації співробітників охорони регулярно проводиться перевірка теоретичних і практичних навичок як на самих об'єктах, так і на додаткових інструктажах, де відпрацьовуються ввідні по діям в нестандартних ситуаціях. Охоронне агентство «Харківський центр охоронних послуг» надає юридичні консультації з питань забезпечення безпеки, активно співпрацює з питань охорони з державними органами в сфері захисту від несанкціонованих посягань.

Охорона автосалону

Фізична охорона автосалонів, станцій технічного обслуговування (СТО), автосервісу

Детальніше...

Охорона Бізнес-центру

Фізична охорона офісу, бізнес-центру, комерційних об'єктів, ломбарду, банку

Детальніше...

Охорона супермаркету

Фізична охорона ювелірного магазину, супермаркету, торгового центру, ринку

Детальніше...

Охорона підприємства

Фізична охорона заводу, фабрики, виробничих об'єктів підприємства,складу продукції

Детальніше...

Охорона будівництва

Фізична охорона будівництва, будівельного майданчика, складу будівельних матеріалів

Детальніше...

Охорона будинку

Фізична охорона багатоквартирного будинку, житлово-будівельного кооперативу

Детальніше...

Охорона котеджу

Фізична охорона заміського будинку, приватного котеджу, дачі, котеджного селища

Детальніше...

Послуги тілохранителя

Гарантія безпеки з надійною командою професійних тілохранителів

Детальніше...

Консультації юриста

Юридична консультація в сфері кримінального, цивільного, господарського, податкового права

Детальніше...